Aktualności

Porażka

• autor: KamilRacek, 2016-10-02 09:51

Rogowy lepsze w 8 kolejce.

Mecz w Rogowach nie zaczął się dla nas najlepiej. Już w 5 minucie przegrywamy 0:1, po wybiciu piłki z rzutu rożnego przez naszych defensorów na 20 metrze do piłki dopadł jeden z zawodników gospodarzy i silnym oraz precyzyjnym strzałem dał prowadzenie ekipie Tomka Sosny. Nasza drużyna próbowała kolejnych ataków lecz nie za wiele z nich wynikało. Jedną z piękniejszych akcji całego sezonu mogli zanotować Cerkowniak z Buchcikiem, ten pierwszy zamieszał rywalem i wrzucił piłkę "krzyżakiem" w polu karnym do piłki dopadł Patryk Buchcik który złożył się do strzału przewrotką i minimalnie się pomylił. W 38 minucie przegrywamy 0:2 kolejna kontra zawodników Rogowa oraz niezdecydowanie naszej drużyny przyniosły drugą bramkę. W polu karnym piłkę otrzymał Kamil Benauer który prostym zwodem minął naszego zawodnika i nie pozostało mu nic innego jak pokonać Mateusza Kuhna. Gdy wydawało się że nasza drużyna będzie schodzić z dwu bramkową stratą, zdobywamy bramkę kontaktową. Bardzo dobrą piłkę na skrzydło posłał Marcin Pawłowski , tam na dwa kontakty zagrał Artur Wramba który idealnie obsłużył Krzysia Cerkowniaka, nasz najlepszy strzelec zamienił te dośrodkowanie na pewną bramkę. Na drugą połowę wychodzimy zmotywowani oraz pewni siebie. Lecz nie był to najlepszy nasz dzień w grze ofensywnej ,  nie stwarzaliśmy sobie dużo okazji do zdobywania bramki. Drużyna gospodarzy wychodziła z bardzo groźnymi kontrami i jedną z nich już w doliczonym czasie gry zamienili na  rzut karny. Pewnym wykonawcą okazał się Kamil Kucharski i Przyszłość mogła cieszyć się z 3 punktów.

Już za tydzień nasza ekipa na własnym boisku zmierzy się z Polonią Łaziska Rybnickie . Nic innego jak 3 punkty nie wchodzi w grę . Także zapraszamy kibiców do głośnego i pozytywnego dopingu !!!