LKS Krzyżanowice - strona oficjalna

Szymon Gardawski - 1 bramka

Ewelina Kamczyk zawodniczką RTP Unia Racibórz

• autor: admin, 2013-01-14 21:26

Nasza wychowanka, Ewelina Kamczyk występująca nie dawno w I ligowej drużynie Czarne Gorzyce od tego roku zostaje zawodniczką RTP Unii Racibórz - wielokrotnego mistrza Polski .

Swoją karierę zaczęła jako najmłodsza z wielu i jako jedyna dziewczyna wówczas w naszym klubie. Rozgrywała swoje mecze z dużo silniejszymi i starszymi kolegami. Wyróżniała się ambicją, determinacją i szybkością w podejmowaniu decyzji. Po jakimś czasie postanowiła spróbować swoich sił w piłce kobiecej, bo tylko to gwarantowało jej sukcesy w dalszej przygodzie z profesjonalną piłką na tle zawodowym. Jednym z sukcesów był wywalczony awans z zespołem Czarnych Gorzyc do I ligi. Później dostawała notoryczne powołania do reprezentacji śląska , a w późniejszym czasie także i do reprezentacji Polski U-17. Dostała swoją szansę i ją w pełni wykorzystała. Grała przeciwko takim zespołom jak Walia, Norwegia czy Francja, a także Słowacja, Hiszpania Irlandia Pł. Jako środkowa pomocniczka zdobyła w kadrze Zbigniewa Witkowskiego jedną bramkę strzeloną przeciwko Walii. Nie dawno rozegrała sparing przeciwko Unii Racibórz i tam zdobyła 2 bramki w przegranym 3:2 meczu z Unią. Wtedy już zrobiło się głośniej na temat przenosin do mistrza Polski. Teraz zaczyna okres przygotowawczy i będzie starać się  "wbić" do zespołu Trawińskiego jak najlepiej. Poniżej link do artykułu o pierwszym treningu Unii z udziałem naszej wychowanki.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS KRZYŻANOWICEKS NAPRZÓD BORUCIN
LKS KRZYŻANOWICE 2:2 KS NAPRZÓD BORUCIN
2018-11-10, 17:00:00

LKS FORTECA ŚWIERKLANY 7:0 LKS 1908 NĘDZA
KS KORNOWAC 2:1 LKS GRANICA RUPTAWA
LKS SILESIA LUBOMIA 3:2 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 0:1 KS CZARNI GORZYCE
KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 1:3 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
KS POLONIA MARKLOWICE 1:0 KS RAFAKO RACIBÓRZ
APN ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 3:0 KS UNIA TURZA ŚLĄSKA
LKS KRZYŻANOWICE 2:2 KS NAPRZÓD BORUCIN

Na jakiej pozycji LKS Krzyżanowice potrzebuje wzmocnień?

Oświadczenie

Administrator strony lks-krzyzanowice.futbolowo.pl informuje, że czynności związane z kopiowaniem i powielaniem informacji bez zgody administratora są zabronione i podlegają karze. Dodatkowo komentarze które obrażają, poniżają czy prowokują od razu zostaną usunięte.